AKTUALNOŚCI

14.07.2020 Sparing nr 2: Wygrana z Zawiszą
Polonia zanotowała drugie zwycięstwo w tym okresie przygotowawczym. Tym razem "Biało-niebiescy" pokonali beniaminka klasy okręgowej Zawiszę Łęka Opatowska. Bramkę w tym spotkaniu zdobył jeden z testowanych zawodników. Pozostałe trafienie były dziełem Remigiusza Hojki oraz Łukasza Walczaka. Dla przyjezdnych dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Przemysław Albert.

Niżej notowani rywale postawili trudne warunki kępnianom w tym spotkaniu. Jednak w przeciągu całego meczu to miejscowi okazali się zespołem lepszym. Wynik otworzył zawodnik testowany - jeden z pięciu po stronie Polonii w tym meczu. Wyrównał jeszcze przed przerwą Przemysław Albert, który wślizgiem odebrał piłkę bramkarzowi i dopełnił formalności kierując futbolówkę do pustej bramki.

Po przerwie na placu gry pojawili się etatowi reprezentanci Polonii m.in. Łukasz Walczak, Mateusz Gola czy Remigiusz Hojka. Na efekty zmian nie trzeba było długo czekać i kilka minut po wznowieniu ten ostatni dał prowadzenie "Biało-niebieskim". Na 3-1 podwyższył kapitan Łukasz Walczak, który okazał się pewnym egzekutorem rzutu karnego. Rozmiary porażki zmniejszym Przemysław Albert, który po raz kolejny wykorzystał błąd bramkarza i tym samym ustalił wynik spotkania.

Polonia Kępno - Zawisza Łęka Opatowska 3:2 (1:1)
1-0: zawodnik testowany
1-1: Przemysław Albert
2-1: Remigiusz Hojka
3-1: Łukasz Walczak
3-2: Przemysław Albert

Polonia Kępno:
zawodnik testowany, Witold Kamoś, Kacper Skupień, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Wojciech Drygas, Jakub Górecki, Borys Wawrzyniak, zawodnik testowany, zawodnik testowany
Na zmianę wchodzili: Łukasz Walczak, Mikołaj Kubacha, Remigiusz Hojka, Szymon Pawlak, Rafał Padiasek, Mateusz Gola